A A A

Tablice LED

Oferujemy Państwu rewelacyjny wręcz sposób reklamy - tablice - wyświetlacze LED (diodowe). Oferujemy urządzenia zewnętrzne i wewnętrzne, które mają szerokie zastosowanie jako skuteczna reklama wizualna oraz wygodny i czytelny sposób przekazania informacji (m.in. w handlu, usługach, turystyce, sporcie, urzędach).

rodzaje wyświetlaczy LED:

  • graficzno-tekstowe
  • tekstowe
  • tekstowe wielokolorowe
  • zegary i termomentr
  • krzyże apteczne
  • telebimy pełnokolorowe


W wyświetlaczach stosujemy selekcjonowane, najlepszej jakości diody LED, które charakteryzują się bardzo wysoką jasnością przy szerokim kącie świecenia, co gwarantuje bardzo dobrą widoczność nawet w słoneczne dni.
Taki elektroniczny neon to długożywotna reklama świetlna, gdyż żywotność diody to kilkadziesiąt lat.
Nie musisz także martwić się o koszty energii - wyświetlacze LED są urządzeniami energooszczędnymi.

Niska waga urządzeń umożliwia montaż również w nietypowych lokalizacjach (np. dach).

Wyświetlacze graficzno-tekstowe
mają możliwość wyświetlania wielu rodzajów animacji, grafiki oraz tekstu. Użytkownik może nawet kilka razy dziennie zmieniać treść wyświetlanej informacji. Urządzenia odporne są na warunki atmosferyczne. Modułowa konstrukcja dowolne formatowanie urządzenia (w obrębie modułu). Intuicyjne oprogramowanie RGB MonoStudio umożliwia tworzenie animowanych napisów oraz importowania grafiki z zewnętrznych programów (np. Adobe Photoshop).
Wyświetlacz ma możliwość wyświetlania czasu, daty i temperatury (klatki specjalne) w różnych formatach. Urządzenia mają możliwość dobowej regulacji jasności - przyciemnienia (lub całkowitego wyłączenia) w porach wieczornych/nocnych.

Rozbudowany system sterowania diodami, który jest obecny w naszych najnowszych produktach pozwala uzyskać nie tylko włączenie/wyłączenie diod, lecz cztery poziomy jasności świecenia każdej diody (poziom maksymalny, dwa poziomy pośrednie, poziom zerowy) przez co możemy uzyskiwać atrakcyjne wizualnie przejścia tonalne.

Sterowanie za pomocą Wi-Fi

Wyświetlacz pracuje w sieci WLAN Wi-Fi jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obługującym poprzez acces-pointy, routery itp. Antena Wi-Fi jest wbudowana w wyświetlacz. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyswietlaczu.

Sterowanie za pomocą LAN

Wyświetlacz pracuje w sieci LAN jako zdalne urządzenie. Może być łączony z komputerem obługującym poprzez huby, switche itp. Przewód połączeniowy to skrętka UTP, ze złączami RJ-45. W zestawie znajduje się program do obsługi wyświetlacza pod systemem Windows. Komputer wymagany jest tylko w momencie zmiany treści na wyswietlaczu.

Sterowanie przez Internet

Istnieje możliwość sterowania wyświetlaczami poprzez Internet. Daje to możliwość zarządzania wyświetlaczem lub całą siecią wyświetlaczy z komputera z dostępem do internetu znajdującego się w każdym miejscu na świecie. Będąc nawet poza firmą - w swoim domu możesz zmienić treść wyświetlanego spotu reklamowego.

Wyświetlaczei graficzno-tekstowe występują w wysokościach 25, 48, 71, 94, 117 i 140 cm przy długościach od 100 do 980 cmWyświetlacz tekstowy
służy do wyświetlania płynącego tekstu w trybie monochromatycznym (jednokolorowym). Do wyboru kolor świecenia: czerwony, żółty, niebieski zielony lub biały.
Oparty jest o technologię LED (diody świecące super-jasne, o szerokim kącie świecenia). Diody te zapewniają widoczność na zewnątrz budynku nawet w dni słoneczne.
Do wprowadzania tekstu do wyświetlacza wystarczy standardowa klawiatura komputerowa (PS2). Urządzenie posiada wewnętrzną pamięć - klawiatura potrzebna jest tylko do wprowadzania tekstu, w pozostałym czasie wyświetlacz pracuje samodzielnie. Pamięć nie kasuje się nawet po odłączeniu zasilania.
Wszystkie wyświetlacze naszej produkcji posiadają możliwość prezentowania tekstu w dziesięciu językach, wyświetlania daty, temperatury oraz aktualnego czasu. Pamięć wyświetlacza jest na tyle obszerna, że zaspokoi nawet najbardziej wygórowane wymogi.